Spotkanie opłatkowe w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez I. Książek
sobota, 30 grudnia 2017 11:05

W ostatnim dniu nauki poprzedzającym Wigilię świąt Bożego Narodzenia, na wspólnym kolędowaniu, spotkała się cała społeczność naszej szkoły: dyrekcja, uczniowie, przedszkolaki, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz rodzice. W atmosferę świąt wprowadziły nas fragmenty Pisma Świętego oraz biały opłatek przekazany przez Samorząd Uczniowski wraz ze świątecznymi życzeniami: "Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego,odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy nad tym, co wydarzyło się w betlejemskiej stajence oraz wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń w 2018 roku".

Do wspólnego kolędowania zachęcił wszystkich niezwykły program świąteczny przygotowany przez uczniów kl.III sp. pod kierunkiem p. Karoliny Wyziny.  Program został wzbogacony przez występ młodych artystów: Jagody Mosior, grającej na wiolonczeli i Adasia Wiśniewskiego, który grał na saksofonie.  W ich wykonaniu wysłuchaliśmy kilku przepięknych kolęd, które dopełniły tę piękną świąteczną atmosferę.