top
logo

Nasza matematyka

Być jak Ignacy

Echo "zerówki"

Sponsorem strojów sportowych
dla szkolnego UKS


Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy.


KONKURSY:

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY
"Święty Jan Paweł II - Znak Duchowej Wolności"

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

III Międzyszkolny Konkurs Astronomiczny


Spotkanie opłatkowe w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez I. Książek   
sobota, 30 grudnia 2017 11:05

W ostatnim dniu nauki poprzedzającym Wigilię świąt Bożego Narodzenia, na wspólnym kolędowaniu, spotkała się cała społeczność naszej szkoły: dyrekcja, uczniowie, przedszkolaki, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz rodzice. W atmosferę świąt wprowadziły nas fragmenty Pisma Świętego oraz biały opłatek przekazany przez Samorząd Uczniowski wraz ze świątecznymi życzeniami: "Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego,odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy nad tym, co wydarzyło się w betlejemskiej stajence oraz wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń w 2018 roku".

Do wspólnego kolędowania zachęcił wszystkich niezwykły program świąteczny przygotowany przez uczniów kl.III sp. pod kierunkiem p. Karoliny Wyziny.  Program został wzbogacony przez występ młodych artystów: Jagody Mosior, grającej na wiolonczeli i Adasia Wiśniewskiego, który grał na saksofonie.  W ich wykonaniu wysłuchaliśmy kilku przepięknych kolęd, które dopełniły tę piękną świąteczną atmosferę.

Fotogaleria

 

Solenizanci

Wczoraj : Leona Ludomira
Dzisiaj : Roberta Eleonory
Jutro : Marty Małgorzaty

EFS

Pracownie komputerowe w szkole współfinansowane przez

Polecamy

MEN

KO

OKE

Gmina Dębica

Scholaris

Interklasa

PCEN

sieciaki

ARISS

Szkoła uczestniczy w międzynarodowym projekcie edukacyjnym ARISS

Szkoła humanitarna

 

 


 


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Templates, web hosting. Valid XHTML and CSS.

Redaktor strony: Renata Iwasieczko
Administrator techniczny: Hubert Hajduk
All rights reserved

stat4u