Ferie zimowe 2018 na Kompleksie Basenów "NEMO" w Pustkowie - Osiedlu PDF Drukuj Email
Wpisany przez R.I.
poniedziałek, 15 stycznia 2018 01:29

Bezpłatna nauka pływania dla dzieci, gry i zabawy w wodzie dla wszystkich

za jedyne 2 zł za godzinę.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica informuje, iż podczas nadchodzących ferii zimowych, które w naszym województwie rozpoczynają się29 stycznia br. i trwają do 11 lutego br. na Kompleksie Basenów "NEMO" w Pustkowie-Osiedlu zostanie wprowadzona specjalna promocja dla wszystkich dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Gminy Dębica oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Gminy Dębica.

Między godz. 9.00 a 13.00 od poniedziałku do piątku, uczniowie którzy przy kasie okażą ważną legitymację szkolną będą uprawnieni do wejścia na kompleks basenu po promocyjnej cenie 2 zł za godzinę.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica podczas ferii przygotował również dla wszystkich dzieci trzy programy zajęć, które będą prowadzone na Kompleksie Basenów "NEMO" od wtorku do piątku tj. :

1) Wtorki (30 styczeń oraz 6 luty) - od godz. 9.00 do 10.30 - "Gry i zabawy w wodzie" tj.: zabawa z piłką wodną, szukanie skarbów na dnie basenu, zabawy grupowe z wykorzystaniem piłek plażowych, rzut do celu, chodzenie po wodzie w kuli.

2) Czwartki (1 luty oraz 8 luty) - od godz. 11.30 do 13.00 - "Zawody w różnych konkurencjach" tj.: mecze piłki wodnej, zawody w pływaniu na 25m, przeciąganie liny na pontonach, wyścigi na pontonach, skoki do wody, wyścigi po wodzie w kuli.

3) Środy i Piątki (31 styczeń i 7 luty oraz 2 luty i 9 luty) od godz. 9.00 do 11.00 - "Nauka Pływania" - od 9.00 do 10.00 - grupa zaawansowana, od 10.00 do 11.00 - grupa początkująca.

Zajęcia nauki pływania oraz gry i zabawy w wodzie będą prowadzili ratownicy oraz instruktorzy sportu Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.

Gorąco zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do korzystania z atrakcji przygotowanych na zbliżające się ferie zimowe.

Zachęcamy również do korzystania z naszych pozostałych akcji promocyjnych tj.:

1. "Poranne Rybki NEMO"  - Poniedziałek - Piątek w godzinach od 7.00 do 9.00 - 1godz. - 4 zł

2. "Akcja Aktywny Senior" -  Poniedziałek - Piątek w godzinach od 7.00 do 13.00 - 1godz. - 4 zł

(dla wszystkich osób powyżej 60 roku życia)

Bardzo serdecznie zapraszam - Dyrektor GOSiR Krzysztof Lipczyński

Wczoraj : Marleny Seweryna