top
logo

Nasza matematyka

Być jak Ignacy

Echo "zerówki"

Sponsorem strojów sportowych
dla szkolnego UKS


Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy.


KONKURSY:

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY
"Święty Jan Paweł II - Znak Duchowej Wolności"

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

III Międzyszkolny Konkurs Astronomiczny


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa - co zakupić do szkolnej biblioteki? PDF Drukuj Email
Wpisany przez R.I.   
czwartek, 22 marca 2018 20:20

 

Nasza szkoła zakwalifikowała się do realizacji projektu Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Celem programu jest rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Projekt ma również za zadanie wzmocnienie potencjału i roli bibliotek szkolnych, a także uatrakcyjnienie księgozbiorów bibliotek szkolnych poprzez zakup nowości wydawniczych i lektur szkolnych. Na realizację celów programowych szkoła otrzymała dofinansowanie w wysokości 15.000 zł.

Literatura odgrywa ważną rolę w życiu człowieka. Rozwija wyobraźnię, pamięć, uwagę, wzbogaca język, pozwala przeżyć niezwykłe przygody. Pomaga również w pokonywaniu codziennych trudności i kształtowaniu charakteru. Dzięki takim akcjom, jak projekt realizowany przez naszą szkołę, wszystkie płynące korzyści z kontaktu z książką mogą stać się Waszym udziałem. Dlatego chcemy zasięgnąć opinii uczniów, rodziców i nauczycieli w kwestii wyboru książek do biblioteki. Swoje konkretne propozycje (autor, tytuł książki) można zgłaszać bezpośrednio do biblioteki szkolnej lub drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Za wszystkie propozycje z góry dziękujemy!

 

Solenizanci

Wczoraj : Juliusza Lukasza
Dzisiaj : Pelagii Piotra
Jutro : Ireny Jana

EFS

Pracownie komputerowe w szkole współfinansowane przez

Polecamy

MEN

KO

OKE

Gmina Dębica

Scholaris

Interklasa

PCEN

sieciaki

ARISS

Szkoła uczestniczy w międzynarodowym projekcie edukacyjnym ARISS

Szkoła humanitarna

 

 


 


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Templates, web hosting. Valid XHTML and CSS.

Redaktor strony: Renata Iwasieczko
Administrator techniczny: Hubert Hajduk
All rights reserved

stat4u