"Dzień w dresie - Witamy wiosnę na sportowo" PDF Drukuj Email
Wpisany przez K.Wyzina
środa, 04 kwietnia 2018 08:24

21 marca br. klasy I-III szkoły podstawowej wraz z nauczycielami powitali wiosnę według hasła "Dzień w dresie - Witamy wiosnę na sportowo". Choć aura na dworze była wtedy jeszcze mocno zimowa, na sali gimnastycznej naszej szkoły panowała gorąca atmosfera. Było też bardzo wesoło i radośnie. Każda klasa reprezentowała inny kraj europejski, co demonstrowali również poprzez barwne stroje. Całość rozpoczęła się wspólnym przemarszem oraz prezentacją zespołów. Uczniowie chętnie brali udział w przygotowanych konkurencjach.  Ich zapału nie gasiły nawet małe niepowodzenia. Potrafili wspaniale zagrzać się nawzajem do walki, pamiętając przy tym, że najważniejsza jest dobra zabawa we wspaniałym towarzystwie. Nad wszystkim czuwały Panie wychowawczynie klas I-III oraz p. Jarek Kulig, który był również głównym sędzią rozgrywek. Po zakończonych rozgrywkach na wszystkich uczestników czekała słodka niespodzianka oraz pamiątkowe puchary dla każdej z klas, które wręczyła dzieciom Pani Dyrektor Stanisława Piłat. Mamy nadzieję, że w ten  nieszablonowy sposób przegoniliśmy zimę na dobre i w końcu zakróluje wiosna.

Wczoraj : Albiny Zdzislawy
Dzisiaj : Olimpii Lazarza