top
logo

Nasza matematyka

Być jak Ignacy

Echo "zerówki"

Sponsorem strojów sportowych
dla szkolnego UKS


Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy.


KONKURSY:

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY
"Święty Jan Paweł II - Znak Duchowej Wolności"

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

III Międzyszkolny Konkurs Astronomiczny


Nasze sukcesy - sport PDF Drukuj Email
Wpisany przez zsbrzeznica   
czwartek, 24 marca 2011 07:34

ROK SZKOLNY 2016/2017

  • Sebastian Ptak (III G) - II miejsce na VII Otwartych Gwardyjskich Mistrzostwach Polski w Boksie
  • Angelika Jezuit (3G) - IV miejsce w XXII Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku w Elblągu
  • Szymon Sulisz (3G) - III miejsce w XXII Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku w Elblągu
  • I miejsce dla Szkoły Podstawowej w  Gminnym Finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Publicznego Gimnazjum w Brzeźnicy - Szkoła Podstawowej
  • Julia Kucia (6a SP) - I miejsce w Gminnym Finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Publicznego Gimnazjum w Brzeźnicy
  • Michał Mosior (6a SP) - II miejsce w Gminnym Finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Publicznego Gimnazjum w Brzeźnicy
  • Szymon Sulisz (3 G) - III miejsce w Gminnym Finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Publicznego Gimnazjum w Brzeźnicy

ROK SZKOLNY 2015/2016

  • I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Unihokeju Chłopców
  • II miejsce Gminna Liga Lekkoatletyczna Brzeźnica 2016

ROK SZKOLNY  2014/2015

  • I miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Unihokeju kategoria dziewczęta gimnazjum w Dębicy
  • I miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Unihokeju kategoria dziewczęta gimnazjum w Kamieniu
  • I miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Unihokeju kategoria chłopcy gimnazjum
  • II miejsce w Finale Wojewódzkim  Gimnazjady w Unihokeju kategoria chłopcy
  • II miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju kategoria dziewczęta SP w Padew Narodowa
  • V miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju kategoria dziewczęta SP w Padew Narodowa
  • III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju kategoria chłopcy SP w Straszęcinie
  • VII miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju kategoria chłopcy SP w Straszęcinie
  • II miejsce Gminna Liga Lekkoatletyczna Brzeźnica 2015

 

ROK SZKOLNY  2013/2014

  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju kategoria dziewczęta SP, Straszęcin 14.11.2013
  • I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady w Unihokeju w kategorii dziewczęta, Padew Narodowa 18.12.2013
  • II miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju kategoria dziewczęta SP, Dębica 12.12.2013
  • V- ce Mistrzynie Województwa - Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt SP
  • Mistrzynie Województwa - Finał Wojewódzki Gimnazjady w Unihokeju Dziewcząt.
  • II miejsce (wicemistrzostwo Polski) drużyny dziewcząt i drużyny chłopców w XXI Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku.

ROK SZKOLNY  2012/2013

  • II miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Unihokeju w kategorii dziewcząt
  • I miejsce w Finale Wojewódzkim  w Unihokeju w kategorii dziewcząt SP
  • Klaudia Tyksińska (I G) - III miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych - etap powiatowy
  • Klaudia Tyksińska (I G) - II miejsce w Gminnym Biegu Niepodległościowym

ROK SZKOLNY  2011/2012

Unihokej

  • II miejsce w XIX Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku - Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt
  • VII miejsce w XIX Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku - Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców

ROK SZKOLNY  2010/2011

Unihokej

  • I miejsce w finale wojewódzkim w unihokeju w kategorii dziewcząt SP
  • IV miejsce w finale wojewódzkim w unihokeju w kategorii chłopcy SP
  • VII miejsce w finale wojewódzkim w unihokeju w kategorii dziewczęta gimnazjum
  • VII miejsce w finale wojewódzkim w unihokeju w kategorii chłopcy gimnazjum
  • I miejsce w turnieju Puchar Dyrektora SP w Brzeźnicy w kategorii dziewczęta SP
  • I miejsce w turnieju Puchar Dyrektora SP w Brzeźnicy w kategorii chłopcy  SP
  • I miejsce w turnieju Mikołajkowym o Puchar Dyrektora SP w Glinach Małych w kategorii chłopcy SP
  • I miejsce w turnieju Wiosennym o Puchar Dyrektora SP w Glinach Małych w kategorii chłopcy SP
  • VI miejsce w XVIII Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt
  • XVII miejsce w XVIII Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców

Łyżwiarstwo szybkie

  • IX miejsce w finale wojewódzkim w łyżwiarstwie szybkim w kategorii SP
  • X miejsce w finale wojewódzkim w łyżwiarstwie szybkim w kategorii chłopcy gimnazjum
  • XVI miejsce w finale wojewódzkim w łyżwiarstwie szybkim w kategorii dziewczęta gimnazjum
 

Solenizanci

Wczoraj : Joanny Zuzanny
Dzisiaj : Borysława Grzegorza
Jutro : Filipa Pauliny

EFS

Pracownie komputerowe w szkole współfinansowane przez

Polecamy

MEN

KO

OKE

Gmina Dębica

Scholaris

Interklasa

PCEN

sieciaki

ARISS

Szkoła uczestniczy w międzynarodowym projekcie edukacyjnym ARISS

Szkoła humanitarna

 

 


 


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Templates, web hosting. Valid XHTML and CSS.

Redaktor strony: Renata Iwasieczko
Administrator techniczny: Hubert Hajduk
All rights reserved

stat4u