top
logo

Nasza matematyka

Być jak Ignacy

Echo "zerówki"

Sponsorem strojów sportowych
dla szkolnego UKS


Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy.


KONKURSY:

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY
"Święty Jan Paweł II - Znak Duchowej Wolności"

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

III Międzyszkolny Konkurs Astronomiczny


Nasze sukcesy- konkursy humanistyczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez zsbrzeznica   
czwartek, 07 kwietnia 2011 06:12

ROK SZKOLNY 2016/2017

  • Bartłomiej Maź (3G) - III miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Dom, rodzina, miłość - utrata tych wartości to bezdomność"
  • Karolina Parys (3G) - wyróżnienie w XIV Ogólnopolskim Konkursie Poetycko - Plastycznym pod hasłem: "Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem"
  • Angelika Jezuit (3G) - finalistka Ogólnopolskiego Konkursu "Losy Polaków na Syberii. Niepokonani - o cudzie ocalenia" w kategorii praca pisemna o charakterze literackim
  • Angelika Jezuit (3G) - laureat Powiatowego Konkursu Historycznego "Rola Jagiellonów w dziejach Polski i Litwy"
  • Magdalena Krupa (2 G) - I miejsce w klasyfikacji indywidualnej (kategoria Gimnazjum) w XIII Edycji Konkursu Historycznego "Armia Krajowa w powiecie Dębickim" organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej"
  • Elwira Żurek (1 G) - II miejsce w klasyfikacji indywidualnej (kategoria Gimnazjum) w XIII Edycji Konkursu Historycznego "Armia Krajowa w powiecie Dębickim" organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej"
  • Małgorzata Gaweł (1 G) - III miejsce w klasyfikacji indywidualnej (kategoria Gimnazjum) w XIII Edycji Konkursu Historycznego "Armia Krajowa w powiecie Dębickim" organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej"
  • Magdalena Krupa (1 G), Elwira Żurek (1 G), Małgorzata Gaweł (1 G) - I miejsce w klasyfikacji drużynowej (kategoria Gimnazjum) w XIII Edycji Konkursu Historycznego "Armia Krajowa w powiecie Dębickim" organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej"
  • Monika Kuczkowska (3 G) - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Literackim ?Pola nadziei? pod hasłem: "Miarą dojrzałości i wielkości jest stawanie się "maluczkim" i uznanie siebie za sługę wszystkich"
  • Alicja Żmuda (1 G) - I miejsce  w Powiatowym Konkursie Literackim ?Pola nadziei? pod hasłem: "Miarą dojrzałości i wielkości jest stawanie się "maluczkim" i uznanie siebie za sługę wszystkich"
  • Julia Różak (5a SP), Wioletta Ptak (5a SP) - III miejsce w V Gminnym Konkursie Historycznym "Gmina Dębica - nasza mała ojczyzna. Przeszłość i teraźniejszość" (kat. gimnazjum)
  • Dominika Kusibab (3 G) - II miejsce w powiatowym konkursie literackim ?Zawód moich marzeń?
  • Monika Kuczkowska (3 G) - I miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim Caritas na esej pt. ?Szukałem Was?

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

  • Magdalena Wojciechowska (3b G) - wyróżnienie w II edycji międzynarodowego konkursu "Bajka i legenda świata w życie nam się wplata" - POLSKIE BAJANIE
  • Angelika Ptak (2 G) - wyróżnienie w II edycji międzynarodowego konkursu "Bajka i legenda świata w życie nam się wplata" - POLSKIE BAJANIE
  • Angelika Ptak (2 G) - III miejsce w II Międzyszkolnym Turnieju Astronomicznym Szkół Gminy Dębica
  • Magdalena Wojciechowska (3b G) - wyróżnienie w konkursie literacki m pt. "Zawód moich marzeń"
  • Wiktoria Wójcik (3a G) - I miejsce w klasyfikacji drużynowej (kategoria Gimnazjum) w XII Edycji Konkursu Historycznego "Armia Krajowa w powiecie Dębickim" organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej"
  • Magdalena Krupa (1 G) - I miejsce w klasyfikacji drużynowej (kategoria Gimnazjum) w XII Edycji Konkursu Historycznego "Armia Krajowa w powiecie Dębickim" organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej"
  • Maria Drozd (3b G) - I miejsce w klasyfikacji drużynowej (kategoria Gimnazjum) w XII Edycji Konkursu Historycznego "Armia Krajowa w powiecie Dębickim" organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej"
  • Wiktoria Wójcik (3a G) - I miejsce w klasyfikacji indywidualnej (kategoria Gimnazjum) w XII Edycji Konkursu Historycznego "Armia Krajowa w powiecie Dębickim" organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej"
  • Maria Drozd (3b G) - II miejsce w klasyfikacji indywidualnej (kategoria Gimnazjum) w XII Edycji Konkursu Historycznego "Armia Krajowa w powiecie Dębickim" organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej"
  • Magdalena Krupa (1 G) - III miejsce w klasyfikacji indywidualnej (kategoria Gimnazjum) w XII Edycji Konkursu Historycznego "Armia Krajowa w powiecie Dębickim" organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej"
  • Elwira Żurek (6 SP) - II miejsce w klasyfikacji drużynowej (kategoria SP) w XII Edycji Konkursu Historycznego "Armia Krajowa w powiecie Dębickim" organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej"
  • Małgorzata Gaweł (6 SP) - II miejsce w klasyfikacji drużynowej (kategoria SP) w XII Edycji Konkursu Historycznego "Armia Krajowa w powiecie Dębickim" organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej"
  • Elwira Żurek (6 SP) - II miejsce w klasyfikacji indywidualnej (kategoria SP) w XII Edycji Konkursu Historycznego "Armia Krajowa w powiecie Dębickim" organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej"
  • Magdalena Wojciechowska (3b G) - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim o Ojcu Świętym "Pielgrzymi szlak Jana Pawła II VIII Pielgrzymka Ojca Świętego do Ojczyzny organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
  • Mikołaj Matłok (4b SP) - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim o Ojcu Świętym "Pielgrzymi szlak Jana Pawła II VIII Pielgrzymka Ojca Świętego do Ojczyzny organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
  • Katarzyna Wójcik (2 G) - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Dom, rodzina, miłość - utrata tych wartości to bezdomność"
  • Szymon Sulisz (2 G), Karol Kania (3b G), Mateusz Hamela (3b G) - I miejsce w  Gminnym Finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Publicznego Gimnazjum w Brzeźnicy
  • III miejsce w  Finale Powiatowym XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Publicznego Gimnazjum w Brzeźnicy
  • Mateusz Hamela (3b G) - I miejsce w Gminnym Finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Publicznego Gimnazjum w Brzeźnicy
  • Dominik Stalec (5b SP) - III miejsce w Gminnym Finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Publicznego Gimnazjum w Brzeźnicy

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

  • Mikołaj Matłok (kl. III SP) - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Edukacji Wczesnoszkolnej SYNAPSA i tytuł laureata
  • Angelika Jezuit (kl.1G), Kinga Jasińska (kl. 3b G) - finalistki Ogólnopolskiego Konkursu "Losy Polaków na Syberii. Niepokonani - o cudzie ocalenia"
  • Elwira Żurek (kl. V SP)- wyróżnienie w konkursie "Niepodległość jest z nas" (organizator - Stowarzyszenie Wspólnota Ziemi Dębickiej)
  • Jakub Żurek, Paulina Słąba (kl. 3a G) - III miejsce w V Gminnym Konkursie Fizyczno - Chemicznym
  • Bartłomiej Kucharski (kl. V SP) - II miejsce w FINALE XVII INDYWIDUALNYCH SZACHOWYCH MISTRZOSTW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO
  • III miejsce w X Rajdzie Gwiaździstym o proporzec przechodni 5 Pułku Strzelców Konnych - Kałużówka 2015

ROK SZKOLNY 2013/2014

  • Bartłomiej Maź (kl. VI SP )- I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim pod hasłem "Ekologiczny zawrót głowy - środowisko ponad wszystko"
  • Jagoda Mosior (kl. "0" ) - III miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym "Bogactwo Natury Podkarpacia"
  • Konrad Mosior (kl. IIa G ) - III miejsce w XIII Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym "Bogactwo Natury Podkarpacia"
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Brzeźnicy - III miejsce w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy o Puchar Starosty Powiatu Dębickiego w ramach Mistrzostw Pierwszej pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża
  • Konrad Mosior (kl. IIa G ) - nagroda w ogólnopolskim konkursie dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych "Kornel Makuszyński i jego bohaterowie"
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Brzeźnicy - II miejsce Gminnym Finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym XXXVII Edycja
  • Dzieci z oddziału przedszkolnego - II miejsce w Konkursie Ekologicznym pt. "Drugie życie śmieci" zorganizowanym przez Lokalną Grupę Działania Partnerstwo 5 Gmin z siedzibą w Ropczycach.
  • Angelika Jezuit (kl. VI SP ) - III Mistrzem Ortografii" miejsce w I Gminnym Konkursie Ortograficznym "Zostań Mistrzem Ortografii"
  • Katarzyna Wójcik (kl. VI SP ) - III miejsce w V Gminnym Konkursie Master of English Spelling
  • Joanna Dziedzic i Karolina Parys - uczennice klasy VI - II miejsce w II Gminnym Konkursie Historycznym: Gmina Dębica - Przeszłość i Teraźniejszość
  • Krzysztof Sulisz (IIIa G), Maria Drozd (Ib G) i Łukasz Jamróz (Ib G) - II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych w X Powiatowym Konkursie Historycznym "AK w powiecie dębickim".
  • Gabriela Panek, Daria Kozak i Izabela Kania - uczennice klasy V SP - III miejsce w kategorii szkół podstawowi ych w X Powiatowym Konkursie Historycznym "AK w powiecie dębickim".
  • Krzysztof Sulisz - I miejsce w kategorii indywidualnej w X Powiatowym Konkursie Historycznym "AK w powiecie dębickim".

ROK SZKOLNY 2012/2013

  • Katarzyna Stalec, Krzysztof Sulisz (kl. IIG )- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie o Janie Pawle II - etap gminny
  • Aleksandra Zima (kl. I G ), Wiktor Różak (kl. IIIa G ) - II miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd
  • Jenifer Schwingel (kl. IIIb G ) - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Dom, rodzina, miłość - utrata tych wartości to bezdomność"
  • Dominika Jezuit (kl. IIIa G) - III miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Foto - ucz" w ZS w Nowym Targu
  • Karolina Parys (kl. 5 SP) - II miejsce w Konkursie Fotograficznym "Zima w obiektywie"
  • Bartłomiej Maź (kl. 5 SP) - II miejsce w Konkursie Fotograficznym "Zima w obiektywie"
  • Tomasz Pęcak (kl. IIIb G) , Monika Tomaszewka (kl. IIIa G), Krzysztof Sulisz (kl. IIaG ) - IV miejsce w Konkursie Interdyscyplinarnym z wiedzy ogólnej "Megamózgi"
  • Szymon Sulisz (kl. 5 SP) - II miejsce w kategorii indywidualnej szkół podstawowych        w Gminnym Finale Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
  • Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy - II miejsce w kategorii  szkół podstawowych w Gminnym Finale Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

ROK SZKOLNY 2011/2012

  • Szymon Sulisz (kl. 4 SP)- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Foto - ucz" w ZS w Nowym Targu
  • Monika Wójcik (kl. 3 G), Tomasz Pęcak (kl. 2b G) - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II w ZS w Stobiernej
  • Ewa Gajdek, Klaudia Klabacha, Natalia Hajduk, Patryk Zięba, Ioannis Galiatsatos, Gabriela Stochel, Kamila Osora, Katarzyna Halwa (kl. 2b G) - finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Literacko - Dziennikarskiego "Błogosławiony Edmund Bojanowski"
  • Jennifer Schwingel (kl. 2b G) - III miejsce Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Dom, rodzina, miłość"
  • Adrian Świątek (kl. 6 SP) - II miejsce w kategorii indywidualnej szkół podstawowych         w Gminnym Finale XXXV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
  • Kamil Jasiński (kl. 3 G) - II miejsce w kategorii indywidualnej gimnazjum w Gminnym Finale XXXV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 
  • II miejsce w Gminnym Finale Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla Publicznego Gimnazjum w Brzeźnicy
  • II miejsce w Gminnym Finale Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy
  • Tomasz Pęcak (kl. 2 b  G) - finalista Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły - Jana Pawła II "Papież Słowianin"
  • Jagoda Żurek (kl. 5 a SP) - III miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "W świecie lektur"
  • Maria Drozd (kl. 5 b SP) - VI miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "W świecie lektur"
  • Katarzyna Wójcik (kl. 4 SP) - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literackim pod hasłem "Mój przyjaciel..."
  • Mateusz Czernia (kl.3  G) - III miejsce indywidualnie w III Gimnazjadzie Informatycznej Powiatu Dębickiego
  • Monika Wójcik, Katarzyna Różak (kl.3  G) - II  miejsce  w III Gminnym Konkursie Fizyczno - Chemicznym

HISTORIA

  • Krzysztof Sulisz (kl. 1a G) - I miejsce drużynowo w VIII Edycji Konkursu Historycznego "Armia Krajowa w Powiecie Dębickim" organizowanego przez TPZD pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy
  • Katarzyna Halwa (kl. 2a G) - I miejsce drużynowo w VIII Edycji Konkursu Historycznego "Armia Krajowa w Powiecie Dębickim" organizowanego przez TPZD pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy
  • Patryk Kozak (kl. 1a G) - I miejsce drużynowo w VIII Edycji Konkursu Historycznego "Armia Krajowa w Powiecie Dębickim" organizowanego przez TPZD pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy
  • Krzysztof Sulisz (kl. 1a G) - I miejsce indywidualnie w VIII Edycji Konkursu Historycznego "Armia Krajowa w Powiecie Dębickim" organizowanego przez TPZD pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy
  • Patryk Parys (kl. 1bG) - III miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym "Średniowiecze - historia sztuki"




 

ROK SZKOLNY 2010/2011

  • Monika Wójcik - laureatka Wojewódzkiego Etapu Ogólnopolskiego Konkursu "Myśli Jana Pawła II"
  • Martyna Wilska - laureatka II Powiatowego  Konkursu Ortograficznego o tytuł "Powiatowego Mistrza Ortografii" - pod patronatem Starosty Rzeszowskiego.
  • Katarzyna Halwa - III miejsce w Gminnym Konkursie Literackim organizowanym w ramach Ogólnopolskiego Programu Miłosz odNowa 2011
  • III miejsce w Gminnym Finale Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla Publicznego Gimnazjum w Brzeźnicy
  • II miejsce w Gminnym Finale Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy
  • III miejsce w III Akademii Gimnazjalnej pod nazwą "Techniki Dawne i Niedawne" organizowanej przez Zespół szkół zawodowych Nr 1 w Dębicy
  • Katarzyna Wójcik (kl. III SP) - I miejsce w kategorii "Test wiedzy o przyrodzie i ekologii" w VII edycji Gminnego Konkursu Ekologiczno - Przyrodniczego "Niech bije zielone serce Ziemi" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 10 w Dębicy pod patronatem Burmistrza Miasta Dębica, Wójta Gminy Dębica, Nadleśnictwa Dębica
  • Dawid Gwóźdź (kl. III SP) - II miejsce w kategorii "Test wiedzy o przyrodzie i ekologii" w VII edycji Gminnego Konkursu Ekologiczno - Przyrodniczego "Niech bije zielone serce Ziemi" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 10 w Dębicy pod patronatem Burmistrza Miasta Dębica, Wójta Gminy Dębica, Nadleśnictwa Dębica
  • Katarzyna Wójcik (kl. III SP) - III miejsce w III Gminnym Konkursie Przyrodniczo Ekologicznym dla klas II i III pod hasłem: "Przyroda Wspólnym Domem"
  • Patryk Parys (kl. VI b SP) - I miejsce w II Powiatowym Konkursie Historycznym "Polska pierwszych piastów - Historia sztuki"
  • Krzysztof Sulisz (kl. VI a SP) I miejsce w kategorii indywidualnej w konkursie "Armia Krajowa w powiecie dębickim"
  • Krzysztof Sulisz, Patryk Kozak, Jakub Gaweł (kl. VI SP) III miejsce w kategorii drużynowej w konkursie "Armia Krajowa w powiecie dębickim"
  • Katarzyna Litak i Klaudia Bizoń (kl. III a G) - I miejsce w międzyszkolnym konkursie gastronomicznym dla gimnazjalistów pod hasłem: "Błonnik w roli głównej"
  • Adrianna Bieniek (kl. II G) - wyróżnienie w VIII Konkursie Ekologicznym dla Gimnazjalistów "Ja i moje środowisko" organizowanym przez Zespół Szkół Zawodowych w Pustkowie Osiedlu oraz Starostwo Powiatowe
 

Solenizanci

Wczoraj : Anity Elizy
Dzisiaj : Ilony Klary
Jutro : Jana Bolesława

EFS

Pracownie komputerowe w szkole współfinansowane przez

Polecamy

MEN

KO

OKE

Gmina Dębica

Scholaris

Interklasa

PCEN

sieciaki

ARISS

Szkoła uczestniczy w międzynarodowym projekcie edukacyjnym ARISS

Szkoła humanitarna

 

 


 


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Templates, web hosting. Valid XHTML and CSS.

Redaktor strony: Renata Iwasieczko
Administrator techniczny: Hubert Hajduk
All rights reserved

stat4u