Nasze sukcesy - konkursy plastyczne PDF Drukuj Email
czwartek, 07 kwietnia 2011 06:13

ROK SZKOLNY 2016/2017

• Wiktoria Strzałka (5b SP) - wyróżnienie w konkursie "Niepodległość jest z nas"
  • Zuzanna Wójcik (5b SP) - wyróżnienie w konkursie plastycznym pt."Początki Rycerza Niepokalanej" w kategorii: klasy IV - VI, technika :węgiel XI Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie
  • Dominika Kusibab (3 G) - wyróżnienie w konkursie plastycznym z zakresu edukacji ekologicznej pn. "Pociąg współpracy Polsko - Szwajcarskiej"

ROK SZKOLNY 2015/2016

• Wioletta Ptak (4a SP) - nagroda w Powiatowym Konkursie Plastyczno - Fotograficznym pod hasłem "Kapliczki i krzyże przydrożne w powiecie dębickim"
  • Bartłomiej Kucharski (6 SP) - nagroda w Powiatowym Konkursie Plastyczno - Fotograficznym pod hasłem "Kapliczki i krzyże przydrożne w powiecie dębickim"
  • Dominika Kusibab (2 G) - wyróżnienie w kategorii IV X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Święty Jan Paweł II w oczach dziecka"
  • Wiktoria Gwóźdź (5b SP) - laureat XIV edycji konkursu plastycznego i literackiego pt.: "Polski Czerwony Krzyż i Honorowe Dawstwo Krwi w rysunku i wierszu" zorganizowanego przez Oddział Rejonowy PCK w Dębicy
  • Jakub Rembiasz (5b SP) - laureat XIV edycji konkursu plastycznego i literackiego pt.: "Polski Czerwony Krzyż i Honorowe Dawstwo Krwi w rysunku i wierszu" zorganizowanego przez Oddział Rejonowy PCK w Dębicy
  • Karolina Parys (2 G) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na znaczek XV Pielgrzymki Rodziny Szkół im. Jana Pawła II pod hasłem "Jan Paweł II - Patron Rodziny"

ROK SZKOLNY 2014/2015

• Paulina Słąba (3a G) - III miejsce w Konkursie Plastycznym na Znaczek XIV Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę pod hasłem "Jan Paweł II - Świętymi bądźcie"
  • Gabriela Ferenc (6 SP) - nagroda w kat. III IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Jan Paweł II w oczach dziecka"
  • Daria Kozak (6 SP) - wyróżnienie w kat. III IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Jan Paweł II w oczach dziecka"
  • Krystyna Klabacha (kl. 6b SP) - III miejsce w formach plastycznych IX edycji ogólnopolskiego konkursu "Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa" p.t. Świętość Jana Pawła II - moją drogą do świętości

ROK SZKOLNY 2013/2014

• Karolina  Parys (kl. VI SP) -  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Bezpiecznie nad wodą, w wodzie i na wodzie" organizowanym  w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej "Bezpieczna Woda" przez Departament Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki  w Warszawie.
  • Julita Wieczorek (kl. VI SP)   - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  "Jan Paweł II w oczach dziecka".
  • Kinga Jasińska (kl. II Gim.) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  "Jan Paweł II w oczach dziecka".
  • Karolina Parys (kl. VI SP) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  "Jan Paweł II w oczach dziecka".
  • Magdalena Żak (kl. VI SP) - I miejsce  w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  "My, Jana Pawła uczniowie, słowa Ojca w czyn chcemy przemieniać" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Łomży.
  • Natalia Ciesielska (kl. Ia G) - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym  "Jan Paweł II - Papież Dialogu".
  • Wiktoria Siwula (kl. IIb G) - I miejsce w Powiatowym Konkursie plastycznym i informatycznym pt.: "Jan Paweł II - świadek wiary, nadziei i miłości".

ROK SZKOLNY 2012/2013

• Weronika Wróbel (ubiegłoroczna absolwentka) - laureatka  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  "Jan Paweł II - Papież Rodziny" Częstochowa
  • Maria Drozd (kl. 6b SP) - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  "Jan Paweł II w oczach dziecka" Bielsk Podlaski
  • p. A. Duda - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Sport w obiektywie"
  • Ogólnopolski X Konkurs Poetycko-Plastyczny ?Bł. Karolino, świeć nam przykładem...", którego tematem było hasło roku duszpasterskiego "Kościół naszym domem" - wyróżnienie Kinga Jasińska i Weronika Siwula (kl. 1 G)
  • Gminny konkurs plastyczny "Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu" - Karolina Parys (kl. V ) - 1 miejsce
  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Przyroda w Kolorach" - Aleksandra Zima (kl. 1 G) - finalistka.

ROK SZKOLNY 2011/2012

• Bartłomiej Maź (kl. 4 SP) - I miejsce w  Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Lokalną Grupę Działania Partnerstwo 5 Gmin w ramach projektu współpracy "Ocalić od zapomnienia - Folklor Naszego Regionu" FOLNARE
  • Katarzyna Wójcik (kl. 1a G) - wyróżnienie w  konkursie plastycznym realizowanym w ramach projektu "Jak pomagać środowisku na co dzień" Związek Gmin Dorzecza Wisłoki
  • Adrian Golemo (kl. "0") - wyróżnienie w  konkursie plastycznym realizowanym w ramach projektu "Jak pomagać środowisku na co dzień" Związek Gmin Dorzecza Wisłoki