top
logo

Nasza matematyka

Być jak Ignacy

Echo "zerówki"

Sponsorem strojów sportowych
dla szkolnego UKS


Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy.


KONKURSY:

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY
"Święty Jan Paweł II - Znak Duchowej Wolności"

VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

III Międzyszkolny Konkurs Astronomiczny


Nasze sukcesy - konkursy plastyczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez zsbrzeznica   
czwartek, 07 kwietnia 2011 06:13

ROK SZKOLNY 2016/2017

  • Wiktoria Strzałka (5b SP) - wyróżnienie w konkursie "Niepodległość jest z nas"
  • Zuzanna Wójcik (5b SP) - wyróżnienie w konkursie plastycznym pt."Początki Rycerza Niepokalanej" w kategorii: klasy IV - VI, technika :węgiel XI Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie
  • Dominika Kusibab (3 G) - wyróżnienie w konkursie plastycznym z zakresu edukacji ekologicznej pn. "Pociąg współpracy Polsko - Szwajcarskiej"

ROK SZKOLNY 2015/2016

  • Wioletta Ptak (4a SP) - nagroda w Powiatowym Konkursie Plastyczno - Fotograficznym pod hasłem "Kapliczki i krzyże przydrożne w powiecie dębickim"
  • Bartłomiej Kucharski (6 SP) - nagroda w Powiatowym Konkursie Plastyczno - Fotograficznym pod hasłem "Kapliczki i krzyże przydrożne w powiecie dębickim"
  • Dominika Kusibab (2 G) - wyróżnienie w kategorii IV X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Święty Jan Paweł II w oczach dziecka"
  • Wiktoria Gwóźdź (5b SP) - laureat XIV edycji konkursu plastycznego i literackiego pt.: "Polski Czerwony Krzyż i Honorowe Dawstwo Krwi w rysunku i wierszu" zorganizowanego przez Oddział Rejonowy PCK w Dębicy
  • Jakub Rembiasz (5b SP) - laureat XIV edycji konkursu plastycznego i literackiego pt.: "Polski Czerwony Krzyż i Honorowe Dawstwo Krwi w rysunku i wierszu" zorganizowanego przez Oddział Rejonowy PCK w Dębicy
  • Karolina Parys (2 G) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na znaczek XV Pielgrzymki Rodziny Szkół im. Jana Pawła II pod hasłem "Jan Paweł II - Patron Rodziny"

ROK SZKOLNY 2014/2015

  • Paulina Słąba (3a G) - III miejsce w Konkursie Plastycznym na Znaczek XIV Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę pod hasłem "Jan Paweł II - Świętymi bądźcie"
  • Gabriela Ferenc (6 SP) - nagroda w kat. III IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Jan Paweł II w oczach dziecka"
  • Daria Kozak (6 SP) - wyróżnienie w kat. III IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Jan Paweł II w oczach dziecka"
  • Krystyna Klabacha (kl. 6b SP) - III miejsce w formach plastycznych IX edycji ogólnopolskiego konkursu "Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa" p.t. Świętość Jana Pawła II - moją drogą do świętości

ROK SZKOLNY 2013/2014

  • Karolina  Parys (kl. VI SP) -  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Bezpiecznie nad wodą, w wodzie i na wodzie" organizowanym  w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej "Bezpieczna Woda" przez Departament Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki  w Warszawie.
  • Julita Wieczorek (kl. VI SP)   - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  "Jan Paweł II w oczach dziecka".
  • Kinga Jasińska (kl. II Gim.) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  "Jan Paweł II w oczach dziecka".
  • Karolina Parys (kl. VI SP) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  "Jan Paweł II w oczach dziecka".
  • Magdalena Żak (kl. VI SP) - I miejsce  w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  "My, Jana Pawła uczniowie, słowa Ojca w czyn chcemy przemieniać" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Łomży.
  • Natalia Ciesielska (kl. Ia G) - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym  "Jan Paweł II - Papież Dialogu".
  • Wiktoria Siwula (kl. IIb G) - I miejsce w Powiatowym Konkursie plastycznym i informatycznym pt.: "Jan Paweł II - świadek wiary, nadziei i miłości".

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

  • Weronika Wróbel (ubiegłoroczna absolwentka) - laureatka  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  "Jan Paweł II - Papież Rodziny" Częstochowa
  • Maria Drozd (kl. 6b SP) - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  "Jan Paweł II w oczach dziecka" Bielsk Podlaski
  • p. A. Duda - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Sport w obiektywie"
  • Ogólnopolski X Konkurs Poetycko-Plastyczny ?Bł. Karolino, świeć nam przykładem...", którego tematem było hasło roku duszpasterskiego "Kościół naszym domem" - wyróżnienie Kinga Jasińska i Weronika Siwula (kl. 1 G)
  • Gminny konkurs plastyczny "Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu" - Karolina Parys (kl. V ) - 1 miejsce
  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Przyroda w Kolorach" - Aleksandra Zima (kl. 1 G) - finalistka.

ROK SZKOLNY 2011/2012

  • Bartłomiej Maź (kl. 4 SP) - I miejsce w  Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Lokalną Grupę Działania Partnerstwo 5 Gmin w ramach projektu współpracy "Ocalić od zapomnienia - Folklor Naszego Regionu" FOLNARE
  • Katarzyna Wójcik (kl. 1a G) - wyróżnienie w  konkursie plastycznym realizowanym w ramach projektu "Jak pomagać środowisku na co dzień" Związek Gmin Dorzecza Wisłoki
  • Adrian Golemo (kl. "0") - wyróżnienie w  konkursie plastycznym realizowanym w ramach projektu "Jak pomagać środowisku na co dzień" Związek Gmin Dorzecza Wisłoki
  • Michał Panek (kl. "0") - wyróżnienie w  konkursie plastycznym realizowanym w ramach projektu "Jak pomagać środowisku na co dzień" Związek Gmin Dorzecza Wisłoki
  • Adrianna Bieniek (kl. 3 G) - wyróżnienie w  konkursie plastycznym realizowanym w ramach projektu "Jak pomagać środowisku na co dzień" Związek Gmin Dorzecza Wisłoki
  • Ewa Kucharska (kl. 3 G) - II miejsce w II Powiatowym Konkursie Plastycznym "Droga do niepodległej Polski" organizowanym przez Stowarzyszenie Wspólnota Ziemi Dębickiej
  • Ewa Kucharska (kl. 3 G) - II miejsce w  Konkursie Plastycznym "Sport w wyobraźni ucznia"

ROK SZKOLNY 2010/2011

Karolina Wantuch (kl. 3a G) - 3 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Sport w wyobraźni ucznia"

Aleksandra Zima (kl. 5 SP) - 2 miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Prace plastyczne inspirowane muzyką Chopina"

Kinga Gołębiewska (kl. 3b G) - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego UEFA EURO 2012 "Razem tworzymy przyszłość"

Ioannis Galiatsatos (kl. 1b G) - laureat Powiatowego Konkursu Plastycznego "Niepodległość Polski, Mojej Ojczyzny Najwyższą Wartością"

Kinga Gołębiewska (kl. 3bG) - wyróżnienie w  Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość Polski, Mojej Ojczyzny Najwyższą Wartością"

Kinga Gołębiewska (kl. 3b G) -  Nagroda Specjalna Organizatora Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Ptaki Cudaki"

Klaudia Bizoń (kl. 3a G) - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Porozmawiajmy o AIDS"

3 miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Radosne Obchody Święta Niepodległości"

Klaudia Bizoń (kl. 3a G), Kinga Gołębiewska (kl. 3b G) - 1 miejsce w Gminnym Konkursie "Znane postacie w śnieżnej oprawie"

Patrycja Solecka (6a SP) - 1 miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Dekalog korzystania z sieci" zorganizowanego w ramach projektu edukacyjnego "Internetu "pajęcza" sieć... .Uważaj! Bezmyślnie w nią nie wejdź"

Kinga Gołębiewska (kl. 3b G) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na znaczek XI pielgrzymki Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę pod hasłem "Jan Paweł II - Człowiek modlitwy"


 

Solenizanci

Wczoraj : Roberta Eleonory
Dzisiaj : Marty Małgorzaty
Jutro : Romany Damiana

EFS

Pracownie komputerowe w szkole współfinansowane przez

Polecamy

MEN

KO

OKE

Gmina Dębica

Scholaris

Interklasa

PCEN

sieciaki

ARISS

Szkoła uczestniczy w międzynarodowym projekcie edukacyjnym ARISS

Szkoła humanitarna

 

 


 


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Templates, web hosting. Valid XHTML and CSS.

Redaktor strony: Renata Iwasieczko
Administrator techniczny: Hubert Hajduk
All rights reserved

stat4u