Konkursy o Patronie PDF Drukuj Email
czwartek, 06 czerwca 2013 06:17

ROK SZKOLNY 2016/2017

• Alicja Żmuda, Małgorzata Gaweł (1 G) - II miejsce w IX Gminnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II "Jan Paweł II - Papież Polak"

ROK SZKOLNY 2015/2016

• Dominika Kusibab (kl. 2 G) - wyróżnienie w X - Jubileuszowym Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Święty Jan Paweł II w oczach dziecka"
  • Maria Drozd (kl. 3b G), Jakub Wątorek (kl. 2 G) - I miejsce w VII Gminnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II ,"Jan Paweł II - papież Miłosierdzia Bożego"
  • Angelika Ptak (kl. 2 G) - II miejsce w etapie wojewódzkim VIII Ogólnopolskiej Olimpiady dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych "Myśli Jana Pawła II"
  • Patrycja Stalec (kl. 3b G) - III miejsce w etapie wojewódzkim VIII Ogólnopolskiej Olimpiady dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych "Myśli Jana Pawła II"

ROK SZKOLNY 2014/2015

• Maria Drozd (kl. 2b G) - laureatka Etapu Wojewódzkiego VII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady "Myśli Jana Pawła II"
  • Maria Drozd (kl. 2b G) - laureatka VII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady "Myśli Jana Pawła II"
  • Karolina Jamróz (kl. 3a G), Kinga Jasińska (kl. 3b G) - fimnalistki Etapu Wojewódzkiego VII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady "Myśli Jana Pawła II"
  • Paulina Słąba (3a G) - III miejsce w Konkursie Plastycznym na Znaczek XIV Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę pod hasłem "Jan Paweł II - Świętymi bądźcie"
  • Gabriela Ferenc (6 SP) - nagroda w kat. III IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Jan Paweł II w oczach dziecka"
  • Daria Kozak (6 SP) - wyróżnienie w kat. III IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Jan Paweł II w oczach dziecka"
  • Bartłomiej Maź (kl. 1 G) - I miejsce w IX edycji konkursu "Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa"
  • Krystyna Klabacha (kl. 6b SP) - III miejsce w formach plastycznych IX edycji ogólnopolskiego konkursu "Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa" p.t. Świętość Jana Pawła II - moją drogą do świętości

ROK SZKOLNY 2013/2014

• Katarzyna Stalec, Krzysztof Sulisz (kl. III G )- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie o Janie Pawle II - etap gminny

ROK SZKOLNY 2012/2013

• Weronika Wróbel (ubiegłoroczna absolwentka) - laureatka  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  "Jan Paweł II - Papież Rodziny" Częstochowa
  • Maria Drozd (kl. 6b SP) - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  "Jan Paweł II w oczach dziecka" Bielsk Podlaski
  • Katarzyna Stalec, Krzysztof Sulisz (kl. IIG )- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie o Janie Pawle II - etap gminny